Menu

DOMOWELABORATORIUM

TESTY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

header photo

OFERTA

W ofercie firmy mogą Państwo znaleźć przede wszystkim szeroki wybór specjalistycznych testów dla mężczyzn oraz kobiet. Wszystkie testy są bezpieczne i łatwe w użyciu. Dodatkowo mają one skuteczność na poziomie 95-99%. W sklepie internetowym możesz znaleźć takie produkty jak:

Diagnostyka narkotykowa – jeśli podejrzewasz osoby, które mogą zażywać narkotyki i chcesz interweniować w tej sytuacji, to już teraz możesz wybrać testy sprawdzające ich obecność w organizmie.

Alkotesty – to wysokiej jakości testy dla kierowców, którzy dzień wcześniej spożywali alkohol i chcą się upewnić czy mogą już zasiąść za kółkiem. Warto nie lekceważyć tej kwestii, szczególnie że chodzi tu o własne życie i innych członków ruchu.

Testy ciążowe – starasz się z mężem o dziecko i potrzebujesz wykonać test, dzięki któremu dowiesz się, czy zaszłaś w ciążę? Sprawdź produkty na stronie Domowe Laboratorium, które mogą ci w tym pomóc. Zrób ten test, zanim wybierz się do lekarza na usg.

Na stronie mogą Państwo znaleźć także profesjonalny sprzęt medyczny, który może przydać się w przyszłości i uratować komuś życie. Firma gwarantuje nowoczesną technologię i sprawdzone urządzenia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę już teraz.

Domowe Laboratorium
Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa